SVEDER HSS-CO TWIST12.0 MM 1 KOS PROLINE PROFIX 78120K
Izdelek “VIJAČNI NASTAVEK PH 1″ 25MM NR0 25KOS PROFIX 10620” je dodan v košarico.
Prikaži košarico
SVEDER HSS-CO TWIST 12.5 MM 1 KOS PROLINE PROFIX 78125K
SVEDER SDS MAX 4-REZNI +32*920MM PROLINE PROFIX 73292
Na zalogi
Količina
Dodaj v košarico
Add to wishlist
Compare
Šifra:
78120K
Oznaka:
PROLINE
Opis
Dodatne podrobnosti
Opis
SVEDER HSS-CO TWIST12.0 MM 1 KOS PROLINE
Dodatne podrobnosti
Teža
0,13 kg
Podobni izdelki
IZVIJAČ SET 68PCS PROFIX 10211
350,29
Dodaj v košarico
Add to wishlist
Compare
Quick View
VIJAČNI NASTAVEK POZIDRIV 1/4″ 25MM NO2 25KOS PROFIX 10632
Quick View
ŠESTKOTNI NASTAVEK 1/4″ 3MM 25MM 2 KOS PROFIX 10610
VIJAČNI NASTAVEK PH 1″ 25MM NR3 25KOS PROFIX 10623
MAGNETNO DRŽALO NASTAVKOV 1/4″ 60MM 5 KOS PROFIX 10601
VIJAČNI NASTAVEK PH 1″ 25MM NR1 25KOS PROFIX 10621
VIJAČNI NASTAVEK POZIDRIV 1/4″ 25MM NO3 25KOS PROFIX 10633
IZVIJAČ – 23 DELNI SET PROFIX 10008
28,79
UDARNI IZVIJAČ Z NASTAVKI PROFIX 10016
DIGITALNI MERILEC NAPETOSTI MULTIFUNKCIONALNI 250V PROFIX 10544
IZVIJAČ RAGLJA 12 V 1 PROFIX 10028
8,21
VIJAČNI NASTAVEK PH 1″ 25MM NR0 25KOS PROFIX 10620